Ideální zájezdy

VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

POČASÍ

KURZOVNÍ LÍSTEK

Euro127.60
Americký dolar125.57
Britská libra131.42
Švýcarský frank126.13
Japonský yen10023.48
Australský dolar115.51
Bulharský leva114.11
Egyptská libra11.59
Chorvatská kuna13.62
Indická rupie10033.55
Indoneská rupie10001.56
Kanadský dolar118.07
Marocký dirham12.46
Ruský rubl10033.45
Thajský baht10077.81
Turecká lira13.77

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Úvod
Cestovní agentura Ideal-tour Plzeň a internetový portál www.idealnizajezdy.cz, které provozuje Eva Králíčková Houdková (dále jen CA) provádí autorizovaný prodej zájezdů cestovních kanceláří (dále jen CK). Prodej zájezdů provádí CA na základně uzavřených obchodních smluv s CK. Všechny CK jsou řádně pojištěny podle právních předpisů. Platné certifikáty o pojištění proti úpadku má CA pro zákazníky vždy k dispozici. Zájezdy si v CA objednáváte za stejnou cenu a podmínek jako u pořádající CK! CA v momentě objednávání zájezdu zákazníkem neví, zda je daný zájezd volný či nikoli. CA si vyhrazuje právo po objednávce na opravu případných nepřesností v nabídce zájezdu, které mohou vzniknout při jeho automatickém nebo ručním zadávání do databáze serveru.

 

Cena zájezdu
Ceny všech zájezdů jsou stejné jako u cestovních kanceláří, které zájezdy pořádají a to včetně slev a věrnostních programů. Slevy a věrnostní programy jako jsou např. sleva za včasnou rezervaci, dítě nebo třetí osoba zdarma, slevy pro stálé zákazníky, seniory, novomanžele aj. jsou možné zpravidla uplatňovat pouze z katalogových cen a jsou časově omezené. Obecně platí, že základní cena nezahrnuje další povinné příplatky jako je např. letištní a bezpečností taxa, palivový příplatek, pojištění, vízum aj. V případě rezervace či objednávky zájezdu Vám bude zaslána kalkulace zájezdu. Zájezdy a ceny na serveru jsou denně aktualizované, může se také stát (týká se to hlavně zájezdů typu "last minute", že se cena některého zájezdu během dne změní, v tomto případě platí i pro CA aktuální cena dané CK.

 

Objednávky
Po přijetí nezávazné objednávky provede CA rezervaci zájezdu u pořádající CK. V případě, že není možné daný zájezd u CK rezervovat, kontaktuje CA neprodleně zákazníka (telefonicky, elektronickou poštou či SMS) a nabídne mu jiné volné zájezdy stejného charakteru, jako např. jiný termín, hotel apod. Po úspěšné rezervaci CA informuje zákazníka o rezervovaném zájezdu a po dohodě zasílá zákazníkovi cestovní smlouvu vč. pokynů pro platbu zájezdu.

 

Cestovní smlouva
Cestovní smlouva (dále jen CS) je závaznou přihláškou k rezervovanému zájezdu. CS zpravidla vyplňuje CA a je zasílána po potvrzení rezervace a zájmu ze strany zákazníka. Osobní údaje na CS vyplňuje buď zákazník, popřípadě všechny údaje poskytne CA, která CS vyplňuje za zákazníka. Na CS musí být specifikován objednaný zájezd včetně termínu, způsobu dopravy, ubytování, stravování, údaje o přihlášených osobách, kalkulace ceny zájezdu a další. Na CS nesmí chybět podpis zákazníka a potvrzení ze strany CA/CK. Nedílnou součástí každé CS jsou i všeobecné smluvní podmínky příslušné CK. Po obdržení CS zákazník zkontroluje údaje a do doby rezervace ji podepsanou vrátí zpět CA. Termíny pro platbu zálohy a doplatku jsou pro zákazníka závazné a CA není odpovědna za následky zpožděné platby. V případě že zákazník nedodrží datum a hodinu zaslání CS nebo splatnosti zálohy či doplatku, může dojít ze strany CK/CA ke stornování rezervace nebo zájezdu.

 

Možnosti předání cestovní smlouvy:

E-MAILEM info@idealnizajezdy.cz
FAXEM č.             377 224 953      
POSTOU na adresu: Ideal-tour Plzeň, Pražská 6, 301 14, Plzeň
OSOBNĚ na adrese: Ideal-tour Plzeň, Pražská 6, 301 14, Plzeň

Termíny pro platbu - tj. zálohu a doplatek eventuelně jednorázovou platbu (u zájezdu typu last minute) jsou pro zákazníka závazné a CA nenese zodpovědnost za důsledky - např. storno rezervace či zájezdu ze strany CK v případě zpoždění plateb zaviněných zákazníkem. Cestovní smlouva je závazná okamžikem podpisu zákazníka a platbou za objednaný zájezd. CA si vyhrazuje právo odmítnout objednávky, které neobsahují správné telefonní číslo, jsou rozporuplné, případně neúplné. Odesláním objednávky zákazník souhlasí se svým zařazením do zákaznického systému CA a dalšími ustanoveními těchto obchodních podmínek.

 

Platba
Zakoupení zájezdu, vyjma zájezdu typu "last minute" a zájezdů s termínem nástupu dovolené v době kratší než jeden měsíc, probíhá tak, že zákazník zaplatí 50% zálohy z celkové ceny zájezdu a měsíc před nástupem na zájezdu zaplatí doplatek do plné ceny. V některých případech CK požaduje splatnost doplatku už 65 dní před odjezdem, proto je třeba dodržet datum splatnosti, které je uvedené ve Všeobecných smluvních podmínkách dané CK. V případě zájezdů typu "last minute" a zájezdů s termínem kratším než jeden měsíc před nástupem zákazník platí vždy celou cenu zájezdu. Placení zálohy i doplatku probíhá vždy na účet CA a to buď převodem z účtu zákazníka nebo složením na účet u CA nebo lze platbu provést i v hotovosti na adrese agentury Pražská 6, Plzeň

BANKOVNÍHO SPOJENÍ: 4926010227/0100 Komerční banka Plzeň
Variabilní symbol Vám bude sdělen při zaslání cestovní smlouvy.
Konstantní symbol: 0308

Zákazník si jako doklad o platbě musí ponechat výpis z účtu, případně doklad o zaplacení vydaný bankou. V případě krátkodobé rezervace požaduje CA zaslat spolu s cestovní smlouvou i kopii úhradě zálohy či celého zájezdu.

 

Pokyny na cestu
Pokyny na cestu jsou potřebné informace a doklady k odjezdu na zájezd. Tyto dokumenty jsou např. letenky, ubytovací poukazy, informace o odjezdu , doklady o pojištění atp. a zákazník je obdrží cca týden před odjezdem. Datum dodání těchto dokladů závisí na termínu, typu zájezdu i na zemi, kterou chce zákazník navštívit. U leteckých zájezdů tyto pokyny na cestu obsahují hlavně informace o odletu, upřesnění hodiny a místa srazu na letišti, kde před odletem dostanou zákazníci letenky a ostatní doklady přímo od pořadatelské CK.

 

Storno podmínky
CA storno poplatky neúčtuje do doby závazného objednání zájezdu tj. uzavření cestovní smlouvy a uhrazení platby. Pozdější stornování zájezdu ze strany zákazníka podléhá storno podmínkám pořádající CK.

 

Reklamace
CA není oprávněna dle smlouvy o prodeji zájezdů řešit reklamace týkající se zájezdů pořádajících CK. Reklamace zájezdů od klientů zasílá CA k vyřízení pořádající CK Reklamaci k Vašemu zájezdu je nejlépe zaslat písemně, popřípadě navíc ještě připojit reklamační protokol z místa pobytu nejlépe potvrzení delegátem CK.

 

Ochrana osobních údajů
Osobní údaje jsou informace, pomocí kterých lze jednoznačně identifikovat konkrétní osobu přihlášenou na zájezd. Takovými údaji jsou jména a příjmení přihlášených osob na zájezd, adresa bydliště, telefonní čísla, e-mailové adresy popř. i rodná čísla v případě doobjednání pojištění. Respektujeme Vaše soukromí a proto osobní údaje klientů nikdy nepředáváme třetím osobám kromě cestovní kanceláře, jejíž zájezd si u nás objednáte. Veškeré osobní údaje a záznamy našich klientů jsou plně chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, zejména podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Poskytnutím svým osobních údajů a odesíláním objednávkového formuláře resp. cestovní smlouvy klient uděluje cestovní agentuře Eva Králíčková Houdková, IČO 47706147, sídlo Západní 14, Plzeň souhlas se zpracováním a uchováním svým osobních údaje v souladu s příslušnými právními předpisy. 

KONTAKTY

rezervace-informace
377 224 953
377 223 008
777 062 990
info@idealnizajezdy.cz
Pražská 6, 301 14, Plzeň

NĚMECKÉ CK

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

Vytvářím objednávku...